Floral

چسب فوری 3-2-1

معرفی به دوستان اشتراک گذاری
چسب فوری یا همان یک دو سه

چسب 3-2-1 یکی از انواع کاربردی چسب در مصارف خانگی،پزشکی،صنعتی،ساختمانی و... می باشد که در دسته چسب های فوری قرار می گیرد.چسب های 3-2-1 دارای دو جز می باشند که شامل یک قوطی چسب و یک اسپری فعال کننده می باشد تا با تلفیق این دو جز چسباندن قطعات در عرض چند ثانیه انجام می شود.با استفاده از چسب فوری 3-2-1 می توانید سطوح از جنس ام دی اف،نئوپان،سنگ،سرامیک،پلاستیک،مدارها،روکش ها و... را تعمیر کرد و این سطوح را به هم چسباند.در سنگ کاری ساختمان،چسباندن و عایق کردن لوله ها،در ماکت سازی و بسته بندی و ...چسب فوری کاربرد دارد.

چسب یک دو سه بعد از اینکه باز و استفاده می شود،می تواند تا یک ماه بعد از باز شدن استفاده شود و تا غالبا از زمان تولید یک سال انقضا دارند.

برای استفاده از چسب 3-2-1 حتما سطوح مورد نظر را کامل تمیز و خشک کنید تا هیچگونه آلودگی و کثیفی روی آن ها نباشد.به یک سطح اسپری فعال کننده و به سطح دیگر چسب را به صورت چند قطره بریزید و بلافاصله دو قطعه را به هم بچسبانید،چند ثانیه آن ها را نگه دارید و بعد با خیال راحت آن ها را رها کنید.حداکثر زمان خشک شدن چسب فوری 15 ثانیه می باشد.در زمان کار با این نوع چسب،حتما دقت کنید که فضای کار شما تهویه مناسب داشته باشد.از آن جایی که چسب 3-2-1 اشتعال زا می باشد،آن را در کنار مواد آتش زا قرار ندهید و با آن در محیطی که این مواد هست کار نکنید.

اگر به هر دلیلی،چسب به چشم شما وارد شد،حتما با آب زیاد بشویید و به پزشک مراجعه کنید.

گاهی ممکن است نیاز داشته باشید که چسب 3-2-1 خشک شده را از سطح بردارید.برای این کار نیاز به حلال های مربوطه دارید.استون کاربردی ترین و در دسترس ترین حلال می باشد.حلال های دیگر نیترومتان،سولفواکسید و دی کلرومتان می باشند.البته می توانید از فروشگاه های مربوطه حلال چسب فوری 3-2-1 را نیز درخواست کنید.البته بهتر است از استون بر روی فلز،سنگ،شیشه،تفلون و پارچه بدون رنگ استفاده کنید.اما برای لاستیک،نایلون،پلاستیک و... مناسب نمی باشد.البته سرکه نیز می تواند چسب را به مرور حل کند.

چسب فوری 3-2-1 رونیکس

نظرات

 
   
 
Captcha