Floral

آبپاش،آب پاش

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

آب پاش ها برای صرفه جویی در مصرف آب و پاشش آب به صورت صحیح و هدفمند استفاده می شوند.آب پاش در آبیاری های خانگی مانند باغچه ها و شستشوی حیاط و اتومبیل،در مزارع و در باغات و... کاربرد دارند.

آب پاش ها در دو نوع استفاده می شوند،یک مدل آب پاش هایی که به سر شلنگ متصل می شوند و یک مدل آب پاش هایی که در سیستم های آبیاری استفاده می شوند.

آب پاش هایی که در سیستم های آبیاری و در حجم وسیع استفاده می شوند،غالبا از جنس آلومینیومی،برنجی و پلیمری می باشد.غالبا آب پاش های فلزی،عملکر بالایی دارند ولی قیمت بالاتری دارند.البته آب پاش های پلیمری نیز می توانند به همان اندازه کارآیی داشته باشند اما طول عمر آن ها کم تر است و اینکه قابلیت تعمیر ندارند.این آبپاش ها بسیار وسیع و متنوع هستند.در اینجا ما درباره نوع دیگری از آبپاش ها بیش تر توضیح می دهیم.

آب پاش هایی که به سر شلنگ های آبیاری متصل می شوند نیز در دو نوع می باشند،در دو نوع تنظیمی و تمام دور.آب پاش های تمام دور می توانند آب را به صورت 360 درجه بپاشند ولی انواع قابل تنظیم می تواند در حالت های مختلف و زوایای مختلف تنظیم شوند.آب پاش های قابل تنظیم برای برای آبیاری فضاهای مختلف به خصوص گوشه ها و کناره ها مناسب می باشند.آب پاش هایی که به سر شلنگ متصل می شوند این قابلیت را دارند تا فشار آب خروجی را کنترل و تنظیم کنید و حالت خروجی آب را نیز مشخص کنید.از طرفی چون میزان فشار آب قابل کنترل است باعث می شود از آسیب های احتمالی بر اثر فشار زیاد آب جلوگیری شود.آبیاری به وسیله این آب پاش ها کمک می کند تا آب به طور یکنواخت و وسیع تر از شلنگ بدون آب پاش به سطوح مورد نظر پاشیده شود.

آب پاش سر شلنگی به وسیله بست به شلنگ متصل می شود.آب پاش های سر شلنگی تنوع زیادی دارند و برندهای مختلف انواع مختلفی از آب پاش ها در شکل ظاهری و تعداد تنظیمات تولید می کنند.فواره های آب پاش نیز در در این نوع دسته بندی و آب پاش ها قرار می گیرند.

در زمان خرید آب پاش های سر شلنگی به این نکته دقت کنید که آب پاش قابلیت نصب روی انواع شلنگ را داشته باشد.

انواع آبپاش رونیکس

نظرات

 
   
 
Captcha