Floral

مشکلات به وجود آمده در دستگاه جوش لوله سبز

معرفی به دوستان اشتراک گذاری
ایرادات دستگاه جوش لوله سبز و رفع مشکل از آن

در این مقاله درباره ایرادات متداول دستگاه جوش لوله سبز و نحوه رفع مشکل به وجود آمده توضیحاتی را بیان می کنیم.

  • اگر برق دستگاه قطع شده باشد و کلید روشن و خاموش آن وصل نباشد می تواند به این دلیل باشد که سیم رابط یا پریز برق قطع باشد.ممکن است دو شاخه و یا کابل دستگاه قطع باشد.ممکن است کلید برق دستگاه نیز دچار اشکال شده باشد.گاها ممکن است چراغ درون کلید سوخته باشد.برای اینکه این مشکل رفع شود باید جریان برق،پریز و سیم رابط چک شود.دو شاخه و کابل دستگاه را چک کنید.اگر مشکل از هیچ یک از اینها نبود،دستگاه را باز کنید و کلید را تعمیر کنید.

  • گاهی ممکن است ترموستات قطع شده باشد،ممکن است که برق ترموستات قطع شده باشد،برای رفع این مشکل بدنه دستگاه را باز کنید و مشکل را رفع کنید.ممکن است قطعی ترموستات به علت قطعی یا سوختن لامپ آن باشد که در این حالت هم باید بدنه باز شود و لامپ آن تعویض شود.ممکن است قطعی ترموستات  به علت چسبندگی جوشن ها باشد که باید در اینصورت جریان برق را قطع کنید و با سنباده نازک و نرم چند بار روی جوشن ها را تمیز کنید.

  • ممکن است متوجه شوید که دستگاه حرارت تولید نمی کند.علت این مشکل ممکن است این باشد که جریان برق قطع شده یا کلید دستگاه مشکل داشته باشد و یا ممکن است کلید ترموستات دچار مشکل شده باشد.

  • یکی از مشکلات دیگر این است که المنت دستگاه قطع شده باشد.برای رفع این ایراد دستگاه را باز کنید و المنت را چک کنید،اگر سوخته بود آن را تعویض کنید و برای این کار به تعمیرکاران مربوطه مراجعه کنید.

  • ممکن است لقمه ها نیز به درستی و اندازه کافی داغ نشوند.ابتدا چک کنید که لقمه ها را به درستی روی راکت بسته اید و به وسیله آچار آن را محکم کنید.ممکن است پیچ های کلکتور باز شده باشد که باید آن ها را به وسیله آچار آلن سفت کنید و اینکه در صورت وجود هر نوع کثیفی و آلودگی لقمه ها آن را تمیز کنید.

نظرات

 
   
 
Captcha