Floral

جارو بلوور دمنده و مکنده

معرفی به دوستان اشتراک گذاری
کاربردهای دستگاه بلوور

در حوزه IT و کامپیوتر،بزرگ ترین معضل برای کاربران خرابی های ناشی از گرد و غبار ایجاد شده بر روی سخت افزارها می باشد.برای تمیز کردن این گرد و خاک می توان از دستگاه های دمنده و مکنده مانند جاروبرقی و جارو بلوور استفاده کرد.جارو برقی به علت مکش بالا ممکن است برای تمیز کردن کیس مناسب نباشد و به قطعات کیس کامپیوتر آسیب برساند.اما جارو بلوور با خاصیت دمندگی و مکندگی با فشار زیاد بهترین گزینه برای تمیز کردن لپ تاپ، کیس کامپیوتر،پشت مانیتور،صفحه کلید،رک ها و سایر سخت اقزارها می باشد.

بلوور می تواند بدون تماس مستقیم با بردها و یا قطعات کامپیوتر،تمام شیارها و بردها تمیز شود.دستگاه بلوور بیش تر به صورت برقی می باشد.جارو بلوور دارای سری یا خرطومی بلند می باشد و به همین دلیل برای تمیز کردن رک ها بسیار مناسب می باشند.جارو بلوور مناسب بهتر است دارای یک کیسه پارچه ای برای جمع کردن گردو خاک پاکسازی شده باشد.اگر بلوور شما این محفظه را ندارد،کارتان را در محیط باز انجام دهید تا گرد و خاک ناشی از تمیز کاری محیط را کثیف نکند و برای کاربر مشکل تنفسی به وجود نیاورد.مهم ترین ویژگی بلوور قابلیت حمل و جابجایی آسان آن می باشد.

جارو بلوور در کنار پاکسازی دستگاه های IT،می تواند برای این موارد نیز استفاده شود:تمیز کردن لوازم منزل مانند پرده،لوستر،وسایلی که برای دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرند،قسمت های داخلی اتاق خودرو،باد کردن وسایل بادی،تمیز کردن حیاط از برگ های خشک و....

اما به این نکته توجه کنید که جارو بلوور برای تمیز کردن حیاط و ... باید قدرتی بیش تر از بلووری داشته باشد که برای تمیز کردن کیس کامپیوتر استفاده می شود،در واقع بلووری با قدرت زیاد مثلا 700 وات برای کامپیوتر و رک ها مناسب نیست.

انواع بوور رونیکس را اینجا ببینید.

نظرات

 
   
 
Captcha