Floral

نمایشگاه چوب

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

سالانه نمایشگاه های مهمی در ارتباط با صنعت چوب در سراسر جهان برگزار می شود که هر کدام با توجه به حضور شرکت های مهم،از اهمیت زیادی برخوردار می باشند.

یکی از نمایشگاه های چوب،نمایشگاه صنایع چوب فرانسه (Eurobois) می باشد که 20-17 بهمن ماه 96(2018) برگزار می شود.این نمایشگاه حدود 30 سال است که در شهر لیون فرانسه برگزار می شود.در ابتدا این نمایشگاه فقط شامل ساخت و سازهای چوبی و ماشین آلات و قطعات کار نجاری بود،اما امروزه یکی از رویدادهای فوق العاده برای سازندگان صنایع چوبی می باشد.این نمایشگاه از این به بعد در سال های زوج میلادی برگزار می شود.

نمایشگاه بعدی دیگر بر اساس نزدیک ترین زمان بندی،نمایشگاه چوب دبی می باشد که 23-21 اسفندماه سال 96 در دبی برگزار می شود.این نمایشگاه از مهم ترین نمایشگاه ها در سراسر جهان می باشد و محلی برای فروشندگان،تولید کنندگان و شرکت های ماشین آلات مرتبط می باشد.این نمایشگاه برای صاحبان کسب و کارهای مرتبط با چوب و مبل سازان بسیار کاربردی می باشد.

نمایشگاه میلان (Xylexpo) نیز از نمایشگاه های بسیار مهم در صنعت چوب می باشد که سالیانه در مجتمع نمایشگاهی میلان(Fiera Milano) دایر می باشد،در تاریخ 22-18 اردیبهشت 97 برگزار می شود..در طول 5 روز،هزاران شرکت کننده ی حرفه ای و ماهر از سراسر دنیا برای بازدید از بهترین فناوری های جدید مرتبط با صنعت چوب گردهم می آیند تا از بهترین مواد اولیه و مواد جانبی تولید مبلمان و لوازم چوبی بازدید کنند.در این نمایشگاه نمایندگان برترین برندهای جهان در این صنعت حضور دارند تا بهترین و جدید ترین تکنولوژی های خود را ارائه دهند.غالبا کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه عبارتند از: چین،استرالیا،اسپانیا،فرانسه،آلمان،پرتغال،سوییس و ترکیه.

نمایشگاه با اهمیت دیگر،نمایشگاه صنایع چوب مسکو (Lesdrevmash) می باشد که مهم ترین روویداد تجاری الوار در روسیه به شمار می آید.تمرکز این نمایشگاه بر روی الوار،جنگل داری،حمل و نقل الوار  و تجهیزات بهره برداری،ماشین آلات و تجهیزات و ... می باشد.این نمایشگاه در تاریخ 30 مهر ماه تا 3 آبان ماه 97 در مرکز نمایشگاهی مسکو (ZAO) برگزار می شود.به دلیل شهرت بین المللی این نمایشگاه و حضور پیشگامان این حوزه،این نمایشگاه برای تولید کنندگان مبل،کارخانه های چوب بری و تولید کننده الوار و... بسیار مهم و کاربردی می باشد.

www.ilikevents.com

نظرات

 
   
 
Captcha  
کریم حیدری
1DisLike
1Like

سلام مخوام اچاربکس ۴۰پاچ‌بگیریم‌!!!وعمودبرتخیف‌نمدین‌خیلی‌کرون‌شده‌ابزار

مدیر سایت

سلام.بله متاسفانه گرون شده.شما زمان ثبت نام بن تخفیف 5000 تومانی براتون فعال می شه.ضمن اینکه ارسال رایگان هست